Bıttım Sabunu Fiyatı

bıttım sabunu siirt iline has bir sabundur fiyatı ve kalitesi değişkendir bizim kendi ürettiğimiz bıttım sabununun değeri şuan 19 tl dir. bıttım sabunumuzda bıttım sabunu yapımında yapılan her aşama el işidir. bıttım sabunumuzda kullanılan hiç katkı maddesi bulunmamaktadır %100 doğal bıttım yağı ile üretilmektedir.

bıttım sabunu günümüzde en çok tercih edilen doğal sabunların başında gelmektedir. bıttım sabunu doğallığı ile daha çok tercih edilmektedir. bıttım sabunu şifa sabunudur. tamamen organiktir el ile yapılmaktadır ve yapımında fabrikasyon hiç malzemeye ihtiyaç duyulmaz bıttım sabunu insan gücü ile yapılmaktadır.

bıttım sabunu insan sağlığı için çok faydalı bir sabundur ve bıttım sabunu faydalarını saymakla bitiremeyiz. bıttım sabunu mucizevi bir etki ile saç dökülmesi problemimizi ortadan kaldırır. bıttım sabunu etkisini sabundan değil sabunun içerisindeki bıttım yağından almaktadır.

bıttım yağı saç derisine temas ettiği zaman saç derisini iyileştirir. yaralı olan saç derisi iyileştikten sonra saç dökmez sağlıklı saçlarımıza kavuşmuş oluruz. bıttım sabunu sadece saç için değil cildimizin her yerinden kullanılabilir. dediğimiz gibi bıttım sabununun faydalarını saymakla ve yazmakla bitiremeyiz.

bıttım sabunu cilt için de kullanılabilir vucumuzda sivilceler varsa ve bir türlü kurtulamıyorsanız bıttım sabunu tam size göre doğru adrestesiniz. bıttım sabunu içeriğinde ki anti bakteriyel mikrop öldürücü özelliği sayesinde vucudumuzdaki sivilceleri kurutur bir daha çıkmamasını sağlar.

bıttım sabunu kaşıntılar içinde kullanılabilir zaman zaman vucudumuzda hiç beklemediğimiz bir anda kaşıntılar meydana gelmektedir. bıttım sabunu kaşıntılarınızada şifa olacaktır.

akneler hepimizin korkulu rüyası akneler birden bire karşımıza çıkan akneler aknelerinizden kurtulmak istiyorsanız birde bıttım sabunu kullanın emin olun 1 haftadan sonra aknelerden korkmayacaksınız.

bıttım sabunu egzamalar için de çok faydalıdır ve kesin sonuç vermektedir. egzama rahatsızlığı bulunan bir kişi bıttım sabunu kullanırsa egzamasından kurtulacaktır.

yukardada yazdığımız gibi bıttım sabunu faydaları saymakla bitmez deneyip görmek lazım bıttım sabunu kullanmaktan korkmayın gönül rahatlığıyla kullanın yan etkileri yoktur. bıttım sabunu kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir