Bıttım Sabunu ile Kepekli Saçlara Son

bıttım sabunu siirtte üretilen eşi benzeri bulunmayan doğa harikası doğanın bizlere hediye ettiği doğal el yapımı siirt bıttım sabunudur. bıttım sabunu bıttım yağı ile elde edildiğinden bıttımlar üst düzeylerde değer almaktadır. bıttım sabunu alırken sadece menengiç yağından yapılan alınmalıdır zeytin yağlı bıttım sabunları kesinlikle sahtedir.

şimdi asıl konumuza gelelim kepeklenmeler oldukça büyük bir sıkıntı içerisine girdirici bir hastalıktır kepeklenmeler hem erkekde hemde kadınlarda görülür fakat erkeklerin saçları kısa olduğundan hemen görülebiliyor. kepeklenmeler nedeni herhangi bir şampuanı sabunu kullanmamızdır saçlara kesinlikle kimyasallı sabun ve şampuan kullanılmamalıdır şampuanlar ve kimyasal bazlı sabunlar saçların düşmanıdır.

kepeklenmelere tek çözüm var sadece bıttım sabunudur bıttım sabunu saçlarınıza kullandıktan sonra kesinlikle 20 gün içerisinde geçecektir fakat bıttım sabununu saçlarınıza kullandığınız zaman saçlarınızı iyice durulamalısınız hiç bir köpük vb. kalmamalıdır bunları uyguladıktan sonra kepeklenme diye bir derdiniz kalmayacaktır.

kepek önleyici bıttım sabunumuzu düzenli olarak ve yanında şampuan veya değişik bir sabun kullanırsanız olumsuz sonuç alabilirsiniz bıttım sabunu kullanırken başka bir ürün kesinlikle kullanmayınız. bıttım sabununu kullandıktan sonra bütün ürünlerden şampuanlardan vazgeçeçeksiniz.

bıttım sabununu kullanarak saçlarınızı gürleştirebiliriz dökülmez hale getirebilirsiniz parlak saçlara bıttım sabunuyla sahip olabilirsiniz bıttım sabunu fazla tanınmadığın kellik oldukça sıkıntı yaşatmaktadır bütün saç problemlerine bıttım sabunuyla dur diyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir