Bıttım Sabunu ile Saç Dökülmesini Önleyin

bıttım sabunu siirt ve mardin ilinde üretilen eşsiz bir güzellik sabunudur saç dökülmesi kepeklenme saçlarınızda yağlanma varsa bıttım sabununu düzenli kullanarak bu tür problemlerinizden kurtulabilirsiniz. bıttım sabunu asırlarlar siirt ve mardin ilinde üretiliyor ve türkiyenin 81 iline şifa dağıtıyor. bıttım sabununun ana ham maddesi menengiç yağıdır menengiç yağından elde edilen bıttım sabunları hiç katkı kimyasal madde kullanılmadan müşterisine ulaştırılmaktadır.

bıttım sabunu tek elde tek yerden alınır bıttım sabunun ana vatani merkez bölgesi siirt ve mardin ilidir. türkyenin dört bir yanında bıttım sabunu üretimi yapılır ve yapılmaktadır fakat bizim sabunlarımızı diğer sabunlardan tek ayıran bir özellik var oda siirt bıttım sabununun menengiç yağından yapılıyor olmasıdır. diğer bölgelerde üretilen bıttım sabunları zeytin yağlı bıttım sabunlarıdır. ve bizim ürettiğimiz sabunlarla kesinlikle bir alakası yoktur faydaları dahi aynı değildir.

kısacası her bıttım sabunu bıttım sabunu değildir. sadece isim benzerliği taşımaktadır ham madde ve içerik olarak kesinlikle aynı değildir. diğer bölgelerde yapılan bıttım sabunları fabrikasyon sabunlardır. bizim üretimini yaptığımız siirt bıttım sabunu ise tamamen insan gücüyle yapılan sabunlardır. bıttım sabunun kalıplar haline getirilmesi dahi el ile yapılmaktadır.

bıttım sabunu fayda ve etki olarak mükemmel sonuçlar gösterir bunlardan bazıları saç dökülmesinde kullanıldığı zaman saç dökülmesini tamamen durdurması ve saç derisini tedavi etmesi en büyük özelliğidir. bıttım sabunu saçınızda kepek oluşumuna izin vermez saçları yumuşatır ve mükemmel bir görünüme kavuşturur saçlarımızı. aynı zamanda siirt bıttım sabunu cilt dostu organik bir sabundur bıttım sabunu içerisinde ki büyülü özellik antiseptik mikrop öldürücü özelliği sayesinde vucudumuzdaki bütün bakteri ve mikropları yok etme özelliğine sahiptir.

cildimizdeki sivilceleri kaşıntıları akne lekelerini sedef hastalığını egzamayı mantarı yok etmede ve iyileştirmede bıttım sabunu aktif rol oynar. siirt bıttım sabunu ailesi olarak kendi üretimimiz olan siirt bıttım sabunlarını kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz ve sizlere sağlıklı mutlu günler diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir