Bıttım Sabunu Ne İşe Yarar

bıttım sabunu nedir ne işe yara nerede üretilir gibi soruları hepiniz merak ediyorsunuz bugünkü yazımızda birazda bu sorularla ilgili bilgi verelim bıttım sabunu güney doğunun incisi siirtte üretilir siirt ilçe ve köylerinde yetişir bıttım sabununun ana ham maddesi menengiç yağıdır bıttım ağaçlarının meyvesi olan bıttımlar toplanır ve bıttımların yağı çıkarılır ve ondan sonra aşama aşama bıttım sabunu yapımına başlanır bıttım sabunu yapımında bilinmeyen hiç bir madde kullanılmaz tamamen doğal bıttım yağı kullanılır.

bıttım sabunu ne işe yarar sorusuna gelince bıttım sabunu insan vucudu için her şeye yarar ve faydalıdır saç dökülmesi olsun sivilceler olsun kaşıntılar olsun ciltteki lekeler olsun bu hastalıkların doğal yöntemlerle giderilmesi için tek çare siirt bıttım sabunu dur yöre halkı asırlardır küçükten büyüğe herkes bu sabunu kullanmaktadır. siirtin en meşhur ürünü siirt bıttım sabunudur. bıttım sabunu bugün türkiyede tanınmış bıttım sabunu denince akla siirt ve mardin ili gelir çünkü bıttım ağaçları sadece siirt ve mardin ilinde yetişir. siirtte üretilmesinin nedenide siirtte fıstık ağacının çok oluşudur. bıttım ağaçları siirt fıstık ağacının aşılanmamış halidir iyikide aşılanmamış çünkü siirt fıstığıda lezzetli ve faydalıdır fakat bıttım sabunu doğa mucizesi bir sabundur.

saç dökülmesi çoğumuzun korkulu rüyasıdır saç dökülmesi yaşayan bir insan hem görsel olarak hemde piskolojik olarak çöküntüye girer. peki bıttım sabunu kullanırsak saç dökülmesinden kurtulabilirmiyiz. gibi soruları oldukça fazla alıyoruz bunun cevabınıda kesinlikle evet diye yanıtlıyoruz. çünkü siirt bıttım sabunu %100 doğaldır el yapımıdır içi belli dışı belli bir sabundur. saç dökülmesi problemi yaşayan herkes bıttım sabunu kullanabilir. bıttım sabununu kullandıktan sonra saç deriniz iyileşecek hücreler kendini yeniliyecek ve saç dökülmesi probleminiz ortadan kalkacak yeni saçlarınıza sağlıklı saçlarınıza kavuşacaksınız.

bıttım sabunu bugün tüm türkiyede büyük ilgi görüyor ve bıttım sabunu şuan gördüğü ilginin 100 kat fazlasını görecektir tabiki bunu zaman gösterecek bizler elimizden geldiği kadar bıttım sabununun tanıtımını yapmaya çalışıyor ve türkiyenin her iline her ilçesine her köyüne beldesine bu sabunu ulaştırmaya çalışıyoruz. ve bıttım sabunu kullanan müşterilerimizden teşekkür telefonu almak bizi gururlandırıyor sizlerde bıttım sabunu kullanmayı düşünüyor fakat kararsızsanız kesinlikle kullananın faydasını göreceksiniz bugün kü makalemizinde sonuna geldik bir başka tanıtım yazısında görüşmek üzere. siirt bıttım sabunu ailesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir