Bıttım Sabunu Nedir

bıttım sabunu siirtin ilçe ve köylerinde yetişen doğal yöntemlerle üretilen el yapımı siirt bıttım sabunudur. bıttım sabunun ana ham maddesi bıttım meyvesidir toplanan bıttımlarla bıttım sabunu elde edilir bıttımlar kuruyemiş olarakta yenilebilir ve o bıttımlarla bıttım sabunu da yapılabilir. bıttım sabunu tüm türkiyeden oldukça ilgi görmektedir başta istanbul, ankara, izmir olmak üzere bütün türkiyeden siirt bıttım sabunu ilgi görmeye devam ediyor.

bıttım sabunuyla saçlarınıza ve bütün cilt problemlerinize çözüm bulabilirsiniz mucizevi etkileri ile sizleri çok şaşırtacaktır. dökülen saçlarınızı geri getirebilme özelliğine sahip olan bıttım sabunu saç çıkartıcı etkisiyle müşterilerimizi şaşırtıyor. bıttım sabunu sadece saç çıkarmaz saç dökülmelerinizin önüne geçer ve dökülen saçlarınız artık dökülmeyecek ve gürleşecektir. bıttım sabunundan herkes faydalansın diye şuan web sitemizde kg fiyatı 19 tl dir 2 kg 35 tl ve 3 kg 50 tl olmak üzere kampanyamız devam etmektedir herkes bıttım sabunundan faydalansın diye kampanyamız devam etmektedir.

bıttım sabunu sadece saçlar içinde değil vücudunuzda oluşan yara ve tahrişlere karşı da etkili bir özelliğe sahiptir bıttım sabunu antiseptik özelliği sayesinde vücutta oluşan bütün anti bakteriyelleri çöpe atar ve sağlıklı bir yaşam yaşamanızı sağlar siirt bıttım sabunu bütün dertlerinize çare olmaya geliyor. bıttım sabunun yüzlerce faydası var bu faydaları oluşan ana ham maddesi yukarı da yazdığımız gibi bıttımdır bıttımın yağı çıkarılır ve o yağla bıttım sabunu elde edilir. sizlerde bıttım sabununu kullanın sizleride şaşırtsın sizlerde mucizevi etkileri olan siirt bıttım sabununu sizlerde deneyin sizlerde faydalanmanızı istiyoruz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir