Bıttım Sabunu Nerede Üretilir

bıttım sabununun ana ham maddesi fıstık familyasıdır bıttım ağaçlarından toplanan meyvelerden bıttım sabunu elde edilmektedir. bıttım ağaçları siirt ve mardin ilinde ve ilçelerinde yetişmektedir. bıttım ağaçlarından toplanan bıttımların yağı çıkarılır ve bıttım sabunu elde edilir. gerçek bıttım sabunu siirt ve mardin ilinde yetişir piyasada bıttım sabunu adı altında yüzlerce marka bıttım sabunu vardır ve tümü zeytin yağından yapma sabunlardır. siirtte üretilen bıttım sabunu ise doğal bıttım kabuğundan elde edilen menengiç yağıdır. bıttımların yetiştiği il siirt ve mardindir. bıttım sabunu üretimide siirt ve mardin ilinde yapılır bıttım sabunu yapımındada her hangi bir makinaya kullanılmaz ihtiyaç duyulmaz. bıttım sabunu şifasını doğallığından almaktadır el yapımı oluşu el kesimi oluşu bıttım sabununun doğallığına doğallık katmaktadır.

bıttım sabunu geleneksel ev yöntemleriyle yapılır ve yüzyıllardır şifa sabunu olarak kullanılmaktadır. bıttım sabunu daha önceleri pek bilinmesede şuan yaptığımız tanıtımlar reklamlar ve her eve ulaştırma gayretimiz güzel sonuçlar vermiş ve şuan bıttım sabunu doğal sabunlar arasında lider durumdadır. bıttım sabunu mucizevi bir meyve sabunudur bıttım sabununu rahatsızlığı bulunan kişiler kullandığı zaman kesinlikle güzel ve yüz güldürücü sonuçlar almışlardır. bıttım sabunu kullanan müşterilerimiz bıttım sabununun faydalarına tanık olduktan sonra kesinlikle bıttım sabunundan vazgeçmemişlerdir.

bıttım sabununun faydalarından bir kaçını sıralamak istersek bıttım sabunu antibakteriyel mikrop öldürücü bir sabunudur. saç dökülmesi probleminiz varsa ve bir türlü dökülmelerin önüne geçemiyorsanız doğru adrestesiniz siirt bıttım sabunu saç dökülmesi probleminize çare olacak ve bir daha türlü türlü serumlar ilaçlar kullanmayacaksınız ve paranızı çöpe atmayacaksınız. bıttım sabunu saç derisini tedavi ederek dökülmelerin önüne geçer saç dökülmelerinin hemen hemen tamamı deri hastalıklarından kaynaklıdır. ve doğal bıttım sabunu ile tedavi edilen saç derisi bir daha kesinlikle saç dökmez.

cilt probleminiz varsa ve bir türlü baş edemediyseniz birde bıttım sabununu deneyin farkı görün bıttım sabunu sivilce, egzama, mantar, sedef hastalığı, kaşıntılar gibi rahatsızlıklarınızada son verecek her zaman dediğimiz gibi yine söyleyeceğiz bıttım sabunu doğaldır karışımsızdır içeriğinde kimyasal hiç bir madde bulunmaz bıttım sabunu kullanmak isteyipte kararsız kalıyorsanız kesinlikle gönül rahatlığıyla istetip kullanın bugün bıttım sabununu türkiyenin her yerine kapıda ödemeli olarak gönderebiliyoruz. bıttım sabunu bizim kendi topladığımız ve ürettiğimiz bir üründür deneyip kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir