Bıttım Sabunu Saça Nasıl Uygulanır

bıttım sabunu siirtte üretilen eşşiz bir güzellik sabunudur fakat bıttım sabunu aldıktan sonra merak ettiğimiz bir takım sorular mevcut bunlar genellikle bıttım sabunu nasıl kullanılır ve nasıl uygulanır gibi sorular bizlerde elimizden geldiği kadar bıttım sabunu kullanıcılarını aydınlatmaya çalışacağız.

siirt bıttım sabunu kullanmaya başlamadan önce düzenli ve sürekli kullanmaya özen göstermeliyiz. siirt bıttım sabununu aldıktan sonra ki süreç çok önemli buda bıttım sabunu kullanım tavsiyelerine dikkat etmemiz. kullanım tavsiyelerinden bazılarını şöyle sıralayalım.

1-bıttım sabunu kullanırken kesinlikle yan bir ürün şampuan vs kullanmamalıyız.

2-bıttım sabunu kullanırken parmak uçlarımızla iyice saç derimize masaj yapmalıyız.

3-bıttım sabunu kullanırken düzenli kullanmaya özen gösterelim yani 1 gün bıttım sabunu 2. gün şampuan vs kullanmamalıyız.

4-bıttım sabunu kullanırken sabırlı olun çünkü saçlarınız daha önce hiç bıttım sabunu ile yıkanmadı o yüzden etkisini 1-2 hafta içinde göreceksiniz.

bıttım sabunu kullanım tavsiyeleri sadece bu kadar zor bişey değildir bıttım sabunu ilaç değildir doğal menengiç yağından üretilen bıttım sabunudur yan etkisi yoktur bıttım sabunu kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir