Bıttım Sabunu Saçta Nasıl Kullanılır

bıttım sabunu başlı başına bir şifa kaynağıdır fakat bıttım sabunu kullanım tavsiyelerine göz atmakta her zaman fayda vardır. bıttım sabunu doğallığı ve faydalarıyla her zaman göz kamaştırmakta fakat doğru kullanılmayan bıttım sabunu malesef başarılı sonuçlar vermemektedir.

bıttım sabunu kullanım tavsiyelerini şu şekilde sıralamak istiyoruz bıttım sabunu kullanacaksanız size ilk tavsiyemiz bıttım sabunu kullanırken yan bir ürün kullanmayın mesela bıttım sabunu kullanırken ardından şampuan kullanmayınız.

bıttım sabunu kullanırken parmak uçlarımızla saç derimize iyice masajlar yaparak saç derisine temas ettirmeliyiz. bıttım sabununun iyice köpürtülmesi lazım. ve mümkün olduğunda saçımızı 2 günde bir yıkayalım çünkü bıttım sabununda bıttım yağının en azından bir gün saç derimizde kalması lazım bıttım sabunu kullanım tavsiyeleri işte bu kadar basit yan ürün olmayacak iyice saç derisine masaj yapılacak bunlara uyduktan sonra kesinlikle bıttım sabunun faydasını göreceksiniz.

bıttım sabunu sadece saç dökülmesi problemi olan insanlara değil herkese hitap etmektedir. bıttım sabunu kullanmaktan kaçınmayınız her türlü hastalığınıza şifa olacaktır cilt problemi ile ilgili sivilce,egzama,mantar,sedef hastalığı,kaşıntılar ver aklınıza gelebilecek her türlü cilt problemleri için bıttım sabunu kullanın ve faydalarını görün ve son olarak şikayetlerinizi bizlere memnuniyetinizi dost ve akrabalarınıza bildirmenizi rica eder iyi akşamlar dileriz. siirt bıttım sabunu ailesi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir