Bıttım Sabunu Siirt

türkiye bıttım sabunu denince akla gelen ilk şehir siirt ve mardin şehirleridir bıttım sabunu bu iki şehirde kendini ispatlamış kalitesi ve doğallığıyla kendini ön plana çıkarmıştır. siirt bıttım sabunu diğer doğal sabunlardan ayıran en büyük özelliği menengiç yağından yapılıyor olmasıdır.

türkiyede yüzlerce doğal sabun ve bıttım sabunu yapılmaktadır. fakat bunların hepsi zeytin yağlı sabunlardır siirt ve mardinden üretilen bıttım sabunları ise menengiç yağından yapılan bıttım sabunlarıdır.

menengiç yağı bıttım ağaçlarında yetişen bıttım meyvelerinden elde edilmektedir. bıttım meyvesi bir kuruyemiş çeşididir. aynı zamanda sabun halinede dönüştürülebilir. bıttım kuruyemişinin tadı mükemeldir fakat yöre halkı bıttımları daha çok sabun yapmayı tercih eder çünkü bıttım sabunu haline dönüştürülen bıttımların faydaları oldukça fazladır ve tüketicilerinde daha çok ilgisini çekmektedir.

bıttım sabunu tamamen doğa mucizesi bir bitki sabunudur bıttım sabunu ile cildimizi yıkadığınız zaman gözlerinize inanamayacak ve göreceğiniz değişimler karşısında şok olacaksınız bıttım sabunu saç dökülmesine sivilcelere egzamaya mantara kaşıntılara ve tüm cilt hastalıklarına çok faydalı bir sabundur. bıttım sabunu cilt dostudur mikrop öldürücüdür bıttım sabunu vucutta bakteri oluşumuna izin vermez. bıttım sabunu ile yıkanan cilt muhafaza altına alınmş olur.

bıttım sabunu bir kere kullandıktan sonra kesinlikle vazgeçemeyecek ailenizin bir ferdi olarak yerini alacaktır. bıttım sabununu kullanan müşterilerimiz daha çok saç dökülmelerini bitirmek için tercih ederler bıttım sabunu mikrop öldürücü cilt yenileyici bir özelliğe sahip olduğu için saç dökülmelerinin %90 deri hastalıklarından kaynaklandığı için saç dökülmesi sorunumuzu bitirecek tek formül siirt bıttım sabunu dur. bıttım sabunu saç derimizde ki yara ve tahrişleri iyileştirir.

mikroplardan arındırır. ve iyileşen saç derimiz artık saç dökmez. bugünki makelemizdede elimizden geldiği kadar sizlere bizzat kendimizin ürettiği bıttım sabununu tanıtmaya anlatmaya çalıştık sizlerinde bıttım sabunu ile hemen tanışmanızı istiyoruz. ve bıttım sabunu kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir