Bıttım Sabununun Cilde Yararı

bıttım sabunu siirt’te üretilir ve üretiminde zararlı bir madde kullanılmadan yapılmaktadır bıttım sabunu üretimi hiç bir fabrikalı veya kimyasal içeren maddeler kesinlikle kullanılmadan üretilmektedir. Bıttım sabununu normal hayatta kullandığınız sabunlar gibi kullanabilirsiniz yani değişik yöntemle kullanılması yoktur fakat bıttım sabunu kullanırken köpüklenince saçlarınıza masaj yaparsanız saçlarınız parlak ve canlı bir görünüm kazanacaktır. Bıttım sabunu bıttım ağaçlarından toplanan bıttımlar ( ufak ve yeşil ) olan bıttımlar ile yapılmaktadır bıttımın yağı katılarak doğal sabun bıttım sabunu yapılmaktadır siirt bıttım sabunu yapımında bıttım ve su karışımı haricinde başka hiç bir madde kullanılmadan üretilmektedir.

İnsanlar için sivilce oluşumu ve görünümü oldukça üzüntülü bir yüz ifadesi göstermektedir, sivilcelerden kurtulmak için yüzlerce evlerde olsun ve internet sitelerinden veya kozmetiklerden aldığınız ilaçlar kremler olsun yüzlerce yöntemler denemekteyiz fakat bu yöntemleri kullandıkça sivilcelerin giderilmesini beklerken malesef daha da artmış oluyor. Bıttım sabunu yüzdeki ve sırt üzerinde oluşan sivilcelere karşı çok etkili organik bir sabundur. bıttım sabunu antiseptik yani mikrop öldürücü özelliği sayesinde vücuttaki bütün kirlilikleri ve yağlanmaları atar sivilcelerden kurtulmak için yapacağınız tek şey bıttım sabununu kullanmak bıttım sabunu sivilcelerini %100 size garanti veriyorum 36 saat içerisinde yok ediyor bu durum kanıtlanmıştır. Yağlı sivilceleri kurutarak ve 36 saat içerisinde %100 yok ediyor ve bir daha asla sivilceler çıkmayacaktır. Sivilcelerden kurtulmak için kesinlikle siirtin doğal bıttım sabununu kullanınız.

bıttım sabunu kaşıntılar içinde çok yararlıdır bıttım sabunu yukarıda yazdığımız gibi antiseptik oluşundan dolayı vücuttaki bakteriyerleri söker ve atar bıttım sabunu %100 şifalıdır bütün saç ve cilt hastalıklarına faydalıdır kaşıntılar içinde öyledir kaşıntılar herkes için çok büyük bir acı gerçektedir kaşıntılar sırtta çıktığı zaman büyük dertlere sıkıntı açıyor ve sırtta oluşan kaşıntılarla ve bir daha da gitmeyen kaşıntılar bulunmaktadır bu kaşıntılarda yağlarla oluşmaktadır kaşıntılardan kurtulmak için sırtınızı bıttım sabunu ile iyice yıkayınız 1 ay boyunca sırtınızı yıkadınıktan sonra 1 ay sonu içerisinde sırtınızda kesinlikle kaşıntı diye birşey kalmayacak kaşıntı derdinizi unutacaksınız bıttım sabunu kullandıktan sonra asla vazgeçemeyeceksiniz sizlere bıttım sabununu tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir