Doğadan Gelen Sağlıklı Temizlik

Siirt bıttım sabunu ile artık vücudunuza daha iyi bakabilirsiniz. Kozmetik sanayisi dünyada en çok kullanılan ürünleri üretmektedir. Bu ürünleri ise pazarlama tekniklerinde profesyonel yollar kullanmaktadır. Eğer iyi bir reklam yapılıyorsa en kalitesiz malzemeler bile güzel ve işe yarar gösterilebilir. Bunun için ürün seçiminizde dikkatli olmanızda fayda var. Size en sağlıklı şekilde temizlik ve bakım sağlayacak bir ürün ülkemizde üretilmekte ve satılmaktadır. Bıttım sabunu tam bir şifa kaynağıdır. Sadece Siirt’te yetişen Bıttım meyvesinden elde edilen ve tamamen doğal yollarla yöre halkı tarafından sabun olarak üretilen Bıttım her derde deva oluyor.bıttım meyvesinin işlenmesi sonucunda açığa çıkan menengiç yağı ile üretilen sabunlar da insan sağlığına tam bir koruma sağlıyor. İçerisinde herhangi bir kimyasal karışım veya fabrikasyon üretim kullanılmamaktadır. Bu yüzyılda doğal ürünler çok revaçta oldu. Çünkü sanayinin gelişme ve insan kalabalığının artmasıyla birlikte kalitesiz ve doğal olmayan ürünler üretildi. Yediğimiz içtiğimiz her şeyde doğallık ararken tenimizde kullandığımız ürünlerde neden doğallık aramayalım?

Dış görünüş bir insanın başka insanlar tarafından ilk dikkat edildiği noktadır. Bunun için gerekli bakım ve temizliğin yapılması gerekmektedir. Bıttım sabunu ile tamamen doğal bir bakım uygulamanız mümkündür. Cildiniz bıttım sabunundan sonra daha taze, bakımlı ve parlak bir hale gelecektir. Bıttım sabunu ülkemize gelen turistler tarafından da oldukça çok kullanılmaktadır. Bir kere kullanıp da yararını görenler sürekli kullanmaya devam etmektedirler. Bıttım sabunu faydaları şu şekilde sıralanmaktadır;

• Kellik sorununa karşı tam bir koruma kalkanı olmaktadır. Saçları güçlendirerek dökülmelerini önlemekte ve saç diplerini beslediği için yeni saç tellerinin çıkmasına olanak sağlamaktadır.

• Yüzde oluşan her türlü sivilce, akne, siyah nokta gibi istenmeyen durumların önüne geçerek tam bir bakım sağlayacaktır. Düzenli kullanılması halinde ise böyle bir sorunlar bir daha karşılaşılmayacaktır.

• Saçları bakımsız olanlar için tam bir bakım kürü olmaktadır. Düzenli uygulandığı takdirde bütün kırıkları onaracak saçlara daha hacimli ve parlak bir görünüm verecektir.

• Ayrıca kuru ve yıpranmış saçların canlılık kazanması için kullanılması gereken tek üründür.

• Kepek problemleri olanların saç derisini besleyerek kepeği sonsuza kadar sizden uzak tutacaktır.

• Bıttım sabunu mucizevî bir şekilde saç beyazlamasının önüne geçecektir. İlerleyen yaşlara rağmen saçlardaki beyaz oranında hiçbir artış olmayacaktır.

• Vücut temizliğinde tam bir işlev gösteren bıttım sabunu mikropların ve bakterilerin vücutta oluşmasını engelleyecektir.

Doğal Güzelliğin Ana Kaynağı Bıttım Sabunu

Bu saydığımız faydalarının dışında daha onlarca Bıttım sabunu faydaları, doğal güzelliğin ana kaynağı olacaktır. Her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği bu ürünleri özellikle bebeklerde kullanmakta çok büyük yarar vardır. Daha narin olan bebeğinizin cildine kullanacağınız kimyasal içerikli bebek şampuanları cilt sağlığını olumsuz etkileyecektir.

Fakat Bıttım sabunu bebeklere ve çocuklara çok iyi gelecektir. Çünkü içinde hiçbir kimyasal bileşeni yoktur. Besleyici hem de cildi koruma özelliği bulunan sabun tam bir şifa kaynağıdır. Bunca zamandır reklamlardan görerek aldığınız sabun ve şampuan ürünlerine dünyalar kadar verdiniz. Buna rağmen içindeki kimyasalların vücuda verdiği zararı hiç düşünmediniz. Şimdi karşınızda tamamen bu ülkenin topraklarında yetişen ve yerli sermaye olan Bıttım sabunu ile tanıştınız artık kimyasal içerikli ürünlere çok yüksek paralar vermeye gerek kalmadı bütün cilt problemleriniz ve cilt bakımlarınız Bıttım sabunu ile kökünden çözüme kavuşacaktır. Siirt’te yetişen Bıttım bitkisi belli bir olgunluğa erişince aşı yapılarak bitkinin yeni bir form kazanması sağlanır. Bu yeni formunda bitkinin meyvesi kuruyemiş haline gelir. Toplanan bu meyveler tamamen doğal yollar ile işlenerek yağı çıkartılır. Bu yağa da menengiç yağı ismi verilir.

Menegiç yağı yüzyıllardır Anadolu topraklarında kullanılan bir üründür. Menengiç yağının işlenmesi ile birlikte Bıttım sabunları meydana getirilmiş olur. Yöre halkı bıttım sabunundan başka hiçbir temizlik malzemesi kullanmamaktadır. Kendi ürünlerinde model de olan insanlar saç ve vücut sağlıklarını göstererek Bıttım sabunlarının faydasını kanıtlamaktadırlar. Siirt dışında satılan çoğu Bıttım sabunu sadece isim olarak vardırlar. İçlerinde yine ay çiçek yağlarlı veya bambaşka karışımları olan fabrikasyon ürünlerdir. Gerçek Siirt Bıttım sabunu internet üzerinden verilen siparişler ile edinilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir