Doğal Siirt Bıttım Sabunu

bıttım sabunu güneydoğu anadolu bölgesinde yetişen doğal siirt bıttım sabunudur. bıttım sabunu doğal olduğundan insan sağlığına fayda sağlar. ve hiç bir korkutucu yan etkisi yoktur bıttım sabunu doğal olduğu için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. bıttım sabunu sivilceler için kullanıldığı zaman mucizevi etkisini göstererek vücutta oluşan bütün sivilceleri önler sivilceler anti bakteriyel kirliliklerden oluşmaktadır sivilcelerden kurtulmak için kesinlikle kimyasallı madde ilaç kullanmayınız içeriğini bilmeden vücudumuza kullanıyoruz ve yararlı olmasını beklemek yerine zarar almış oluyoruz. bizim ürettiğimiz bıttım sabunumuz antiseptik özelliği olduğundan vücuttaki bütün bakteriyelleri dışarı atar ve sivilcelerinizi yok eder yok olan sivilceleriniz kesinlikle bir daha çıkmayacaktır.

Bıttım Sabunu Faydaları

bıttım sabunu gözenekleri açar

bıttım sabunu sivilce, egzama, mantara, sedef hastalıklarına karşı etkilidir.

bıttım sabunu saç dökülmesini önler ve bir daha dökülmemesine sebep olur

kaşıntılar için faydalıdır sinir bozucu kaşıntıları yok eder ve bir daha oluşmasını engeller.

bıttım sabunu doğal olduğundan 0-1 yaş bebekler için kullanılması faydalıdır ve hiç bir yan etkisi yapmaz gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

bıttım sabunu beyazlayan saç için kullanıldığı zaman doğallı ile zamanla eski rengine alır

bakteriyelleri yok eder

yukarıda yazdığımız bıttım sabunun faydaları bazılarıdır bıttım sabununu sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz bıttım sabunundan memnun kalmamanız imkansız birşeydir bıttım sabunundan herkes faydalanması için akrabalarınıza, eşinize, dostunuza önermenizi rica ediyoruz sabunun kg fiyatı 19 tl dir 1 kg içerisinde 6-7 adet kalıp bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir