Menengiç Yağlı Saf Bıttım Sabunu

üretimi siirt ilinde yapılan bıttım sabunu saf menengiç yağından yapılmaktadır. siirt ilinde bıttım ağaçlarında yetişin bıttım meyvelerinden alınan yağ bıttım yağıdır bıttım yağı ile siirt bıttım sabunu elde edilir.

menengiç yağından üretilen bıttım sabunları bütün etkilerini zengin bıttım yağından almaktadır piyasada bıttım sabunu adı altında yüzlerce çeşit sabun satılmakta ve çoğu zeytin yağlı sabun veya atık yağlardan yapılan sabunlardır. hiç biri gerçek menengiç yağının verdiği faydaları ve etkileri vermez menengiç yağından yapılan sabunların tamamı siirt iline aittir ve sadece siirt ilinde yetişmektedir.

bıttım sabununun etkileri oldukça güçlüdür içeriğindeki antiseptik mikrop öldürücü özellik sayesinde vucumuzdaki bir çok hastalığa şifa dağıtmaktadır. bıttım sabunu genellikle saç dökülmesi ve cilt sorunları için kullanılmaktadır. örnek vermek gerekirse saç dökülmesi probleminiz var ve ne kullandıysanız çözüm bulamadıysanız size önereceğimiz tek ürün kendi üretimimiz olan bıttım sabunlarıdır.

kimyasal ürünlerden bıkıp çareyi doğanın güzelliklerinde aramak sizinde hakkınız kullandığımız bir çok kimyasal ürünün ne olduğunu nasıl yapıldığını nereden geldiğini dahi bilmemeteyiz. oysa bizim size önerdiğimiz bıttım sabunu siirt ilinde üretilmektedir tamamen yurdum insanının gücüyle yapılmaktadır.

saç dökülmesi sorunumuzun tamamı deri hastalıklarından kaynaklanmaktadır. saç derimizin tahriş olmasından veya yaralı olmasından kaynaklı dökülmeler hızla olur ve önü kesilmez bir hal alır yapacağımız tek şey doğal ürünlerle saç derisini iyileştirmek olmalıdır aslında bakarsanız saç dökülmesi diye bir şey yoktur saç derisinden kaynaklı saç dökülmesi vardır. saç derisi tedavi edildiği takdirde saç telleri güçleşir ve dökülme olmaz onun için yapacağımız tek doğru hamle doğal ürün kullanmak olmalıdır.

bıttım sabunu tabiki saç için tek fayda sağlamaz cildimiz içinde kullanabiliriz sivilcelerden aknelerden kaşıntılardan sedef hastalığından mantardan bıktıysak ve kimyasal ürünlerle çözümü bulamadıysak işi ustasına birde siirt bıttım sabununa bırakın ve farkı farkedin tamamen el emeği göz nuru olan bu doğal sabun ile herşey ilk günkü gibi olacak ve eskisi gibi kendinizi sağlıklı hissedeceksiniz. sabunumuz ile cildiniz rahat bir nefes alacak bugünkü makalemizde elimizden geldiği kadar ürünümüzü siz değerli müşterilerimize tanıttık sizlerinde sabunumuz ile tanışmanız dileğiyle mutlu sağlıklı günler dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir