Siirt Bıttım Sabunu Nerede Üretilir

siirt bıttım sabunu siirt ilinde ve ilçelerinde yetişir siirt bıttım sabunu’nun ana ham maddesi bıttım ağaçlarında yetişen bıttım meyvesidir. bıttım ağaçları siirt fıstık ağaçlarının aşılanmamış halidir bıttım ağaçları aşılanmadığı zaman meyvesi bıttım olur aşılandığı zaman meyvesi fıstık olur.

bıttım ağaçlarından toplanan bıttım meyveleri eylül aylarında ağaçlardan toplanır ve aşama aşama bıttım sabunu haline getirilir.

bıttım sabunu yapımında yapılan her aşama el ile yapılır kesinlikle fabrikasyon hiç bir araç gereç kullanılmaz bıttım sabunu geleneksel ev yöntemleriyle yapılır en büyük özelliği doğal ve katkısız oluşudur.

bugün günümüz piyasasında bütün ürünler hem kimyasal içerikli hemde fabrikasyon ürünüdür siirt bıttım sabununu bunlardan ayıran en büyük özelliklerinden biride doğal oluşudur. bıttım sabunu piyasada bulunan tüm doğal sabunlardan farklıdır.

bıttım sabunu sadece siirt ve mardin iline aittir. patentli bir üründür. yöre halkı asırlardır bıttım sabununu üretir. ve tüm türkiyeye tanıtmak için ellerinden gelen gayreti sarfetmiştir. bıttım sabunu mikrop öldürücü bir sabundur bıttım sabunun bu özelliği sayesinde büyük ilgi görüyor ve tercih ediliyor bıttım sabununa ilgi türkiyenin tüm illerinden ilçelerinden köylerinden büyük bir oranla ilgi duyulmaktadır.

bıttım sabunu her geçen gün büyük bir istikrarla pazar payını hızla artırmaktadır. bıttım sabunu hem sağlık hem güzellik sabunudur. bugün saç dökülmesi problemlerimizi çözmek için değişik değişik yüzlerce ürün alıp kullanıyoruz ve bunlara yüzlerce lira para ödüyoruz.

oysa siirt bıttım sabunu kullandığımız zaman bu ürünlerin hiç birine ihtiyacımız yok çünkü saç dökülmesi problemimizi gidermek için gerçek ürünümüzü bulduk saç dökülmesi problemimizi çözecek tek büyülü ürün siirt bıttım sabunudur.

bıttım sabunu alıp kullanmak denemek mucizevi faydalarını keşfetmek zor değildir. yapmamız gereken tek şey bıttım sabunu siparişi vermek bıttım sabununa türkiyenin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gönderebiliyoruz ödemeyide kapıda ürünü teslim aldığınız zaman yapıyorsunuz. sizde bıttım sabunu kullanmayı düşünüyor ve kararsız kalıyorsanız kesinlikle bıttım sabununu kullanmanızı en azından denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir