Siirt Bıttım Sabunu Önemi

siirt bıttım sabunu doğal sabunlar arasında kendini ispatlamış organik bir üründür. bıttım sabunu menengiç yağından elde edilmektedir. şirin ilimiz siirt ilinde üretilen bıttım sabunu yöre halkının geçim kaynağıdır. bıttım ağaçlarında yetişen ufak yeşil taneli bıttım meyvelerinin yağından elde edilen bıttım sabunu bir çok hastalığa şifa dağıtmaktadır.

doğal sabunlar arasında önemi oldukça fazla olan siirt bıttım sabunu saç bakımı ve cilt sağlığında oldukça etkilidir. günümüz de saç dökülmesi ve cilt problemleri için kullanılan milyonlarca ürün var ve hemen hemen hepsi kimyasal içerikli ürünlerdir. malesef bunları bizler kullanıyoruz.

Tamamen Katkısız!

kullandığımız kimyasal ürünler hayatımızı kabusa çevirerek yan etkileriyle birlikte kendini göstermektedir. durum böyle olunca yurdum insanı olarak doğal ürünlere meyilli oluyoruz fakat doğal üründen bi fayda olmaz düşüncesiyle kullanmaktan vazgeçiyoruz. siirt bıttım sabunu yapımında kimyasal bir madde kullanılmaktan tamamen doğal şartlarda üretilmektedir.

bıttım sabunu yapımında bütün aşamalar el ile yapılmaktadır ve fabrikasyon hiç bir cihaza ihtiyaç duyulmamaktadır. siirt bıttım sabunu asırlardır saç dökülmesi problemine çare olmaktadır.

fakat bıttım sabununun tanıtımı yeteri kadar yapılmadığı için bıttım sabunu tanınmamaktadır. saç dökülmesi problemi yaşayan bir insan siirt bıttım sabununu kullandığı zaman tamamen doğal şartlarla saç dökülmesi probleminden kurtulur ve eski sağlıklı saçlarına kavuşur. bıttım sabunu içeriğinde ki antiseptik mikrop öldürücü özellik sayesinde saç derisine nufus ederek saç derisindeki yara ve tahrişleri iyileştirir. vürüs ve bakterileri temizleyerek saç dökülmesinin önüne geçer çözüm siirt bıttım sabunu ise bizlere sadece kullanmak düşer deneyin ve farkı siirt bıttım sabunu ile fark edin. siirt bıttım sabunu sadece saç dökülmesi için değil cildimizin her yerine kullanabileceğimiz organik bir üründür.

vucumuzdaki sivilcelere egzamaya mantara sedef hastalığına aknelere ve sayamadığımız bir çok hastalığa kullanabileceğimiz bu doğal ürün yüzyıllardır kullanıcısının yüzünü güldürmektedir. bıttım sabunu kullanmanızı siz değerli müşterilerimize şiddetle tavsiye ediyoruz ve mutlu sağlıklı günlerinize siirt bıttım sabunu ile güzel bir dönüş yapın sipariş hattımız 0542 368 50 37 bu numaradan bizlere her zaman ulaşabilir siparişlerinizi iletebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir